Domki letniskowe

Oferujemy dwa domki letniskowe, które znajdują się w dogodnej lokalizacji i pozwolą Ci na odkrywanie Biebrzańskiego Parku Narodowego. W domku swobodnie pomieści się 9 osób. W każdym obiekcie znajdują się 4 sypialnie, gdzie do wyboru są łóżka pojedyncze lub podwójne. Z pomieszczeń rozpościera się widok na okolicę w tym również na staw i strefę odnowy biologicznej.

Domki letniskowe, w których zyskasz energię na cały rok!

Wyposażenie domków

Nasze domki letniskowe są wyposażone we wszystkie najpotrzebniejsze urządzenia i sprzęty. Do tego w kuchni znajduje się najpotrzebniejsze wyposażenie, czyli talerze, sztućce, garnki, filiżanki, kieliszki itp. Ponadto dostępna jest część wypoczynkowa z TV. We wszystkich sypialniach są dębowe meble. Latem nie trzeba przejmować się upałami, bo w każdym pokoju znajduje się wentylator, a zimą ciepło zapewnia kominek lub grzejniki. Do Twojej dyspozycji są środki czystości oraz pełne wyposażenie łazienki, czyli m.in. suszarka do włosów, ręczniki, szczotka do zmiatania itp.

Otoczenie domków

Domki letniskowe znajdują się we wsi Trzyrzeczki w niedalekim sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Dzięki temu okolica sprzyja relaksowi. Dodatkowym atutem jest też strefa odnowy biologicznej. Wybierając nasze domki wczasowe, można skorzystać z grilla lub spędzić czas przy ognisku. Zadbaliśmy też o atrakcje dla najmłodszych, więc przygotowaliśmy dla nich trampolinę i plac zabaw. Ponadto chcemy Ci ułatwić odkrywanie okolicy z innej perspektywy dzięki łódce z silnikiem elektrycznym. Warto spędzić miłe chwile nad stawem, np. wędkując. Sprawdź, jakie jeszcze zaplecze rekreacyjne przygotowaliśmy dla Ciebie.

Cennik

Ceny zawsze są uzależnione od Twoich wymagań, dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić każde, nawet najbardziej wymagające, oczekiwania. Stawiamy na wysoką jakość, ale jednocześnie dopasowaliśmy ofertę do potrzeb naszych gości. Jednak nie trzeba dodatkowo płacić za wszelkie środki czystości, ręczniki i pościel. Chcemy, by Twój pobyt był jak najbardziej udany, więc nie zasypiemy Cię ukrytymi kosztami. Wszystkie szczegółowe informacje można uzyskać w zakładce cennik lub też bezpośrednio się z nami kontaktując.

Nasz adres

home
Uroczysko Trzyrzeczki
Michał Stankiewicz