Zaplecze rekreacyjne

W naszej ofercie znajdują się dwa wysokiej jakości domki wypoczynkowe. Z miłą chęcią udostępniamy je zarówno rodzinom z dziećmi, parom, grupom, jak i po prostu zainteresowanym osobom. Najważniejsze jest to, aby w domku znalazło się maksymalnie 9 osób. Każdy, kto wybierze nasze obiekty, ma do dyspozycji wiele atrakcji, bogate wyposażenie oraz piękne widoki. Nasi goście doceniają to, że mogą korzystać z wielu ciekawych udogodnień, w tym ze strefy odnowy biologicznej.

Zaplecze rekreacyjne, które sprawi, że będziesz do nas wracać

Strefa
odnowy biologicznej

Wybranie naszej oferty jest strzałem w dziesiątkę, gdyż to doskonałe miejsce do tego, aby na moment się zatrzymać i oderwać od codziennych problemów. Szczególnie pomaga w tym nasza strefa odnowy biologicznej. Dajemy możliwość zrelaksowania się naszym gościom w suchej saunie, bani oraz w jacuzzi. Już po wyjściu z sauny udostępniamy beczkę z zimną wodą lub fińskie wiadro też z zimną wodą, w których można się orzeźwić i pobudzić do dalszej aktywności fizycznej. Nasze mini SPA staje się zatem doskonałym uzupełnieniem pobytu.

Pozostałe
atrakcje

Do tego wszystkiego każdy, kto zdecyduje się na nasze domki wypoczynkowe, może rozpalić grill lub ognisko, na które zostało wydzielone specjalne miejsce. Obiekty posiadają również taras, na którym można usiąść w ciepłe wieczory i miło spędzić czas w towarzyskie bliskich osób. W deszczowe dni do dyspozycji jest także altanka z ławkami i stołem. Znakomitym wyborem będą również kąpiele w basenie. Poza tym dookoła znajduje się wiele szlaków turystycznych oraz staw, w którym można wędkować. Do zaplecza rekreacyjnego zaliczamy też specjalną strefę dla dzieci.

Okolica domków letniskowych

Kolejnym powodem, dla którego warto postawić na naszą ofertę, jest niesamowita okolica, czyli sąsiedztwo Biebrzańskiego Parku Narodowego. To od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na leniwe spędzanie wolnego czasu i podziwianie przyrody bądź na aktywność fizyczną. W pobliżu znajduje się rzeka Biebrza. Bliskość natury sprawia, że można podziwiać nie tylko dziką roślinność, ale również zwierzęta takie jak m.in. jelenie szlachetne, dziki i borsuki. Ciekawostką jest to, że w okolicy przebiega Linia Mołotowa. Jeszcze przed wyjazdem przejrzyj naszą podstronę atrakcje w okolicy.

Nasz adres

home
Uroczysko Trzyrzeczki
Michał Stankiewicz